• Eesti
  • English
  • Finnish

Uueda Puhkekeskus asub looduskaunis kohas, vana Tallinn-Pärnu maantee ääres. Pärnu kesklinn jääb meie juurest vaid 10 minuti autosõidu kaugusele. Ühest küljest oleme linna vahetus naabruses, kuid teisalt täiesti looduse rüpes.

Turismitalu kolme hektari suurust territooriumi ümbritseb kolmest küljest Sauga jõgi, mis loob oma rahuliku kulgemisega puhkuseks sobiva keskkonna. Oleme aastate jooksul uuesti ellu äratanud erinevad ajaloohõngulised hooned ning sobitanud need sarnases stiilis tehtud uute ehitistega.

Ootame Uuedale külalisi aastaringselt. Suvel on meil majutuskohti küll rohkem pakkuda, kuid talvelgi võtame rõõmsasti vastu nii puhkajaid, kui töise väljasõidu korraldajaid. Lisaks majutusele pakume erinevaid vaba aja veetmise ja peo pidamise võimalusi nii suurtele kui ka väikestele seltskondadele.

Kui väljasõiduks sobiva koha otsimine on käimas, siis võib meiega julgesti ühendust võtta ja teeme meelsasti pakkumise vastavalt seltskonna vajadustele. Täpsema hinna saamiseks, saada meile päring.