• Eesti
  • English
  • Finnish

Ühest küljest asume linna vahetus läheduses, kuid teisalt piisavalt kaugel, et tunda puhta looduse lõõgastavat mõju. Kõigest 10 kilomeetri ja 15 minutilise autosõidu kaugusel Pärnu kesklinna saginast leiate end maagilise Sauga jõe “poolsaarelt “. Meie 3,8-sa hektari suurune armastusega hooldatud territoorium on kolmest küljest ümbritsetud jõega, mille looglevad kaldad tekitavad tunde nagu oleksid sattunud Lõuna – Eesti maastikule. Oma 23-le tegevusaasta jooksul on Uueda Puhkekeskuse kaks põlvkonda uuele elule aidanud mitmeid erinevad huvitava ajalooga hooneid ning sobitanud need maitsekalt kaasaegsete ehitistega. Meeldivat ajarännakut pakume ka mitmekümne liikmelise uunikumide kollektsiooni ning erineva vanavara eksponaatide näol.

Lisaks majutusele pakume erinevaid vaba aja veetmise ja peo pidamise võimalusi nii suurtele kui ka väikestele seltskondadele.

Kui otsite väljasõiduks sobivat kohta, siis võite meiega julgesti ühendust võtta ja teeme meelsasti seltskonna vajadustest lähtuva pakkumise. Täpsema hinna saamiseks saada meile päring.