• Eesti
  • English
  • Finnish

Alustasime endale Sauga jõe kaldale Uuedale kodu rajamist enam kui 25 aastat tagasi. Peres kasvas meil kolm last, kes lendasid ühel hetkel pesast välja ja rajatud kodu jäi suureks. Seetõttu alustasime aastal 1998 Pärnu linna lähedal asuvas talus külalistele majutuse pakkumist, võimaldades alguspäevil ööbimist kuni 12-le külalisele.

Tollal olid vast avatud Puhkekeskuse külalistele pakutavad võimalused palju tagasihoidlikumad ja ega me osanud loota, et lühikese ajaga endale nii palju toredaid külalisi saame. Kord juba meil käinud külalised tulid tagasi ning soovitasid meid ka oma sõpradele, seetõttu tekkis vajadus uute suuremate ruumide ning rohkemate võimaluste järele.

Tänaseks oleme Puhkekeskusele hooneid järjest juurde ehitanud ja ikka vastavalt külalistelt kuuldud soovidele.  Suvisel perioodil pakume Uueda Puhkekeskuses erinevates hoonetes majutust 89-le külalisele, külmal perioodil lähevad osa maju puhkerežiimile ja siis mahutame 32 külalist.

Kindlasti ei ole meie Puhkekeskus tänaseks lõplikult valmis saanud, sest oleme juba sellise loomuga, et paigal tammumise asemel eelistame pidevalt areneda ja oma külalistele järjest rohkem uusi võimalusi luua. Mõne aasta pärast näeb see koht kindlasti jälle uut moodi välja.

Uueda Puhkekeskuse peremees ja perenaine