• Eesti
  • English
  • Finnish

Oma 23 tegevusaasta jooksul on Uueda Puhkekeskuse kaks põlvkonda siin uuele elule äratanud mitmeid erinevad huvitava ajalooga hooneid ning sobitanud need maitsekalt kaasaegsete ehitistega. Meeldivat ajarännakut pakume ka mitmekümne liikmelise uunikumi kollektsiooni ning erineva vanavara eksponaatide näol. Aastal 1998 alustasime kõigest 12 voodikoha ja 20 inimesele mõeldud peosaaliga. Tänaseks on puhkekeskus tublisti laienenud mitme huvitava hoone näol. Hetke seisuga suudame majutada juba 89 külalist ning kahte saali mahutame kuni 170 inimest.

Stiilne peomaja on loodud kasutuseta seisnud endisest heinaküünist.

Aidamaja puhul on tegemist Viljandimaalt meie õuele toodud ning siin uuele elule äratatud, ligi saja aasta vanuse, väärika hoonega, mille katusealune pakub lisaks koosviibimisele ka õhtust vabas õhus kino nautimise võimalust.

Elamussaun.   Tegemist on enam kui 120 aasta vanuse, Viljandimaa metsade vahelt, meie õuel, uuele elule äratatud, endise suitsusaunaga.  See on saun, kus kohtuvad venesauna tugev leil ning aastakümnete vältel sügavale puidu kihtidesse imbunud suitsusauna müstiline aroom.

Kindlasti ei ole meie puhkekeskus tänaseks kaugeltki veel valmis, eelistame pidevalt areneda ja oma külalistele järjest rohkem uusi ja põnevaid võimalusi luua.