• Eesti
  • English
  • Finnish

Uueda Puhkekeskus  asub looduskaunis kohas Pärnumaal ja on mõnusaks lõõgastuspaigaks nii üksi puhkajatele, lastega peredele, kui ka suurematele seltskondadele. Soov looduses viibida on sageli põhjuseks, miks eelistatakse just Uuedale puhkama tulla. Ühest küljest on võimalus olla linna vahetus läheduses ja teisest küljest puhata siiski looduses.

Päeval saab meie juures nautida looduse keskel olemist, kuulata lamamistoolil või võrkkiiges lesides linnulaulu ja mõelda lihtsalt omi mõtteid. Puhkekeskus on Sauga jõe kaldal ja soovi korral saab kasvõi varbad vette pista või kala õngitseda. Õhtuseks lõõgastuseks oleme sisse seadnud mõnusa katusealuse, mis sobib suvisteks koosviibimisteks kuni 30 inimesele ja pakub vajaduse korral peavarju nii päikese kui ka vihma eest.

Päevaväsimusele pakuvad leevendust meie kaks erinevas stiilis sauna valida saab kahe kümblustünniga vanadest palkidest maasauna ja traditsioonilise hubase soomesauna vahel. Aktiivset tegevust pakuvad meie liivakattega võrkpalliväljak, jalgpalliplats ja korvpallirõngas. Lisaks võib kohapeale tellida meie suurepärase koostööpartneri, kellel on alati varuks mõned põnevad ja kaasakiskuvad tegevused. Meie territooriumil on ka mitmeid grillimise võimalusi.

Pisematele külalistele pakuvad põnevust palkidest ehitatud autod ja hobused. Vanemale põlvkonnale pakub äratundmisrõõmu meie uunikumide ja vanavara väljapanek.