Lõõgastus

Uueda Puhkekeskus asub looduskaunis kohas Pärnumaal ja on mõnusaks lõõgastuspaigaks nii üksi puhkajatele, lastega peredele, kui ka suurematele seltskondadele. Soov looduses viibida on sageli põhjuseks, miks eelistatakse just Uuedale puhkama tulla. Ühest küljest on võimalus olla linna vahetus läheduses ja teisest küljest puhata siiski looduses.

Päeval saab meie juures nautida looduse keskel olemist, kuulata lamamistoolil või võrkkiiges lesides linnulaulu ja mõelda lihtsalt omi mõtteid. Puhkekeskus on Sauga jõe kaldal ja soovi korral saab kasvõi varbad vette pista või kala õngitseda. Õhtuseks lõõgastuseks oleme sisse seadnud mõnusa katusealuse, mis sobib suvisteks koosviibimisteks kuni 30 inimesele ja pakub vajaduse korral peavarju nii päikese kui ka vihma eest.

Päevaväsimusele pakuvad leevendust meie kaks erinevas stiilis sauna – valida saab kahe kümblustünniga vanadest palkidest maasauna ja traditsioonilise hubase soomesauna vahel. Aktiivset tegevust pakuvad meie liivakattega võrkpalliväljak, jalgpalliplats ja korvpallirõngas. Lisaks võib kohapeale tellida meie suurepärase koostööpartneri, kellel on alati varuks mõned põnevad ja kaasakiskuvad tegevused. Meie territooriumil on ka mitmeid grillimise võimalusi.

Pisematele külalistele pakuvad põnevust palkidest ehitatud autod ja hobused. Vanemale põlvkonnale pakub äratundmisrõõmu meie uunikumide ja vanavara väljapanek.

Lõõgastus

Lõõgastus

Uueda Puhkekeskus asub looduskaunis kohas Pärnumaal ja on mõnusaks lõõgastuspaigaks nii üksi puhkajatele, lastega peredele, kui ka suurematele seltskondadele. Soov looduses viibida on sageli põhjuseks, miks eelistatakse just Uuedale puhkama tulla. Ühest küljest on võimalus olla linna vahetus läheduses ja teisest küljest puhata siiski looduses. Päeval saab meie juures nautida looduse keskel olemist, kuulata lamamistoolil või võrkkiiges lesides linnulaulu ja mõelda lihtsalt omi mõtteid. Puhkekeskus on Sauga jõe kaldal ja soovi korral saab kasvõi varbad vette pista või kala õngitseda. Õhtuseks lõõgastuseks oleme sisse seadnud mõnusa katusealuse, mis sobib suvisteks koosviibimisteks kuni 30 inimesele ja pakub vajaduse korral peavarju nii päikese kui ka vihma eest. Päevaväsimusele pakuvad leevendust meie kaks erinevas stiilis sauna – valida saab kahe kümblustünniga vanadest palkidest maasauna ja traditsioonilise hubase soomesauna vahel. Aktiivset tegevust pakuvad meie liivakattega võrkpalliväljak, jalgpalliplats ja korvpallirõngas. Lisaks võib kohapeale tellida meie suurepärase koostööpartneri, kellel on alati varuks mõned põnevad ja kaasakiskuvad tegevused. Meie territooriumil on ka mitmeid grillimise võimalusi. Pisematele külalistele pakuvad põnevust palkidest ehitatud autod ja hobused. Vanemale põlvkonnale pakub äratundmisrõõmu meie uunikumide ja vanavara väljapanek.

KÕIK KÕRVALE HEIDA
JA MAALE SÕIDA

Päevategemistele aitavad lõõgastava punkti panna meie kaks erinevas stiilis sauna – valida saab kahe kümblustünniga vanast suitsusaunast ümber ehitatud elamussauna ja traditsioonilise hubase soomesauna vahel. Aktiivset tegevust pakuvad meie liivakattega võrkpalliväljak, jalgpalliplats ja korvpallirõngas. Meie tublid koostööpartnerid ulatavad lahkelt abikäe lisa tegevuste organiseerimisel.

 • Alpakafarm
 • Liblikamaja
 • Libatse auto muuseum
 • Valgeranna Seikluspark
 • Valgeranna Golf
 • Pärnu linn
 • Lotemaa

Kliendid meist

"Väga kaunis, hästi hoolitsetud, puhas, väga maitsvate söökidega ja suurepärane koht, kus pidada suvepäevi, üritusi, pulmi jne"
Rita Kornet
"Siin lõpetate muretsemise ja olete lihtsalt õnnelik. Suurepärane koht lõõgastumiseks ja elu nautimiseks."
Rene Mitt
"Väga mõnus ja lahe koht puhkamiseks.Toredad teenindajad. Soovitan soojalt."
Heidi Lillemägi

Kuidas saame aidata?

  Teenused:
  Toitlustuse soov: