Uueda Puhkekeskus  asub looduskaunis kohas Pärnumaal ja on mõnusaks lõõgastuspaigaks nii üksi puhkajatele, lastega peredele, kui ka suurematele seltskondadele. Soov looduses viibida on sageli põhjuseks, miks eelistatakse just Uuedale puhkama tulla. Ühest küljest on võimalus olla linna vahetus läheduses ja teisest küljest puhata siiski looduses.

Päeval saab meie juures looduse keskel olemist nautida, lamamistoolil või võrkkiiges lesides linnulaulu kuulata ja lihtsalt omi mõtteid mõelda. Puhkekeskus on Sauga jõe kaldal ja soovi korral saab kasvõi varbad vette pista või kala õngitseda. Õhtuseks lõõgastuseks oleme sisse seadnud mõnusa katusealuse, mis sobib suvisteks koosviibimisteks kuni 30-le ja pakub vajadusel peavarju nii päikese kui vihma eest.

Päevaväsimusele pakuvad leevendust meie kaks erinevas stiilis sauna – saab valida vanadest palkidest, kahe kümlustünniga, maasauna ning traditsioonilise hubase soomesauna vahel. Aktiivset tegevust pakub meie liivakattega võrkpalliväljak jalgpalliplats ja korvpallirõngas. Nendele lisaks on ka võimalik kohapeale tellida meie suurepärane koostööpartner, kellel on alati varuks mõned põnevad ja kaasakiskuvad tegevused. Meie territooriumil on ka mitmeid grillimise võimalusi.

Meie pisematele külalistele pakuvad põnevust palkidest ehitatud autod ning hobused. Vanemale põlvkonnale pakub äratundmisrõõmu meie uunikumide ja vanavara väljapanek.