Üritused

Uueda Puhkekseskusesse on lisaks majutuse soovijatele oodatud nii seminarid, koolitused, koosolekud, suvepäevad, firmaüritused, pulmad, juubelid ning kõikvõimalikud tähistamist väärivad sündmused.

Koosviibimise korraldamiseks pakume kahte saali ning erinevaid väiksemaid koosolekuruume. Kõik meie saalid on varustatud kaasaegse seminaritehnikaga ning saalipaigutuse arutame eelnevalt läbi seminari tellijaga. Peamajas asuvasse hubasesse saali mahutame kuni 50 – liikmelise seltskonna. Peomajas asuv suurem saal mahutab kuni 130 külalist. Lisaks päevastele töistele tegemistele pakume õhtuseks ajaks ka erinevaid lõõgastumise võimalusi. Meie kompleksis on kaks sauna, grillimise võimalus, liivakattega võrkpalliväljak ning korvpallirõngas.

Seminari või koolituse korraldamise täpsema hinna saamiseks saada meile päring.

Üritused

Üritused

Uueda Puhkekseskusesse on lisaks majutuse soovijatele oodatud nii seminarid, koolitused, koosolekud, suvepäevad, firmaüritused, pulmad, juubelid ning kõikvõimalikud tähistamist väärivad sündmused. Koosviibimise korraldamiseks pakume kahte saali ning erinevaid väiksemaid koosolekuruume. Kõik meie saalid on varustatud kaasaegse seminaritehnikaga ning saalipaigutuse arutame eelnevalt läbi seminari tellijaga. Peamajas asuvasse hubasesse saali mahutame kuni 50 – liikmelise seltskonna. Peomajas asuv suurem saal mahutab kuni 130 külalist. Lisaks päevastele töistele tegemistele pakume õhtuseks ajaks ka erinevaid lõõgastumise võimalusi. Meie kompleksis on kaks sauna, grillimise võimalus, liivakattega võrkpalliväljak ning korvpallirõngas. Seminari või koolituse korraldamise täpsema hinna saamiseks saada meile päring.

Pakume kohapealset toitlustamist.

Meie vastava väljaõppe saanud tublid kokad leiavad lahenduse ka kõige keerulisema toidutalumatuse korral. Kõik serveeritavad road valmivad kohapeal, värskest, võimalusel eestimaisest toorainest. Päringuvormis saad oma soovi kirja panna. Soovid toitlustust siis telli kindlasti ette.

  • Hommikusöök
  • Lõunasöök
  • Õhtusöök
  • Snäkk

Seminarid ja koolitused

Uueda Puhkekeskusesse on lisaks majutuse soovijatele oodatud nii seminarid, koolitused, koosolekud, suvepäevad, firmaüritused, pulmad, saunapeod, juubelid ning kõikvõimalikud tähistamist väärivad sündmused.

Koosviibimise korraldamiseks on valida kahe saali või väiksemate koosolekuruumide vahel. Kõik meie saalid on varustatud kaasaegse seminaritehnikaga ning saalipaigutuse arutame eelnevalt seminari tellijaga läbi. Peamajas asuvasse hubasesse saali mahutame seminari puhul kuni 40 – liikmelise seltskonna ( teatri stiilis ). Peomajas asuv suurem saal mahutab seminari puhul kuni 80 külalist ( teatristiilis ) Päevase töise tegevuse lõpetuseks pakume õhtuseks ajaks ka erinevaid lõõgastumise võimalusi. Meie kompleksis on kaks sauna, grillimise võimalus, liivakattega võrkpalliväljak ning korvpallirõngas. Meie tublid koostööpartnerid www.seikluspartner.ee ja www.360kraadi.ee ulatavad teile aktiivsete tegevuste korraldamisel lahkelt abikäe.

Seminari või koolituse korraldamise täpsema hinna saamiseks saada meile päring.

Kliendid meist

"Pulmapidu. Olen kahel tähtpäeval käinusd ja mälestused väga positiivsed. Väga hea teenindus ja pererahvas lahke!!!"
Valmar Kullerkupp
"Väga kaunis, hästi hoolitsetud, puhas, väga maitsvate söökidega ja suurepärane koht, kus pidada suvepäevi, üritusi, pulmi jne"
Rita Kornet
"Väga tore koht suurema ürituse läbiviimiseks, hubased ruumid ja sõbralik personal."
Marko Pill

Kuidas saame aidata?

    Teenused:
    Toitlustuse soov: