Majutus

Uueda Puhkekeskus pakub majutust erinevates hoonetes ja tubades – peamajas, peremajas ja suveaidas. Lisaks sellele on veel väiksemate mugavustega kämpingud ning telgiplats, mida saab kasutada soojal suveajal.
Suvisel perioodil majutab puhkekeskus 89 külalist ja talvisel perioodil 32. Suurim peosaal mahutab 120 külalist.

Öömajale jäävad külalised saavad kasutada meie puhkekeskuses olevaid grillimise platse. Aktiivsema puhkuse huviliste jaoks oleme teinud ka palliplatsi, mänguväljakuid ja loonud mitmed lõõgastusvõimalused.

Majutust pakume erineva mugavusastmega ja seetõttu kujunevad ka hinnad külaliste valitud eelistuse alusel. Hind on ka erinev kogu maja broneerimisel või pikema perioodi majutuse korral.

Täpsema hinna saamiseks saada meile päring ja teeme täpsematest soovidest lähtuva personaalse pakkumise. Enne saabumist palume külalistel tutvuda Uueda Puhkekeskuse reeglitega ja tutvustada neid ka oma külalistele.

Majutus

Majutus

Uueda Puhkekeskus pakub majutust erinevates hoonetes ja tubades – peamajas, peremajas ja suveaidas. Lisaks sellele on veel väiksemate mugavustega kämpingud ning telgiplats, mida saab kasutada soojal suveajal. Suvisel perioodil majutab puhkekeskus 89 külalist ja talvisel perioodil 32. Suurim peosaal mahutab 120 külalist. Öömajale jäävad külalised saavad kasutada meie puhkekeskuses olevaid grillimise platse. Aktiivsema puhkuse huviliste jaoks oleme teinud ka palliplatsi, mänguväljakuid ja loonud mitmed lõõgastusvõimalused. Majutust pakume erineva mugavusastmega ja seetõttu kujunevad ka hinnad külaliste valitud eelistuse alusel. Hind on ka erinev kogu maja broneerimisel või pikema perioodi majutuse korral. Täpsema hinna saamiseks saada meile päring ja teeme täpsematest soovidest lähtuva personaalse pakkumise. Enne saabumist palume külalistel tutvuda Uueda Puhkekeskuse reeglitega ja tutvustada neid ka oma külalistele.

Peamaja

al. 25€/in.

Uueda Puhkekeskuse peamajas on kokku 11 tuba. Koos kõigi lisakohtadega mahutame sellesse majja ööbima kuni 32 inimest.

Peamaja esimesel korrusel on hubane saal, mis sobib nii seminari korraldamiseks kui ka kuni 50 inimese koosviibimiseks. Magamistoad paiknevad kahel korrusel. Enamus tubadel on imelise jõevaatega rõdu või terrass.

Peamaja teises tiivas asub avara puhkeruumiga saun, mille välja hubasel terrassil saab kuumas kümblustüünis loodust nautides lõõgastuda. Sauna puhkeruumis paikneb ka külaliste kasutuses olev väike kööginurk, kus on mõnus grilliõhtuks ettevalmistusi teha ning kokteile segada. 

Suveait

al. 15€/in.

Suveaida alumisel korrusel on ööbimiseks sisse seatud neli lihtsat tuba, millest igas on kaks laia voodid ja veega WC. Teiselt korruselt leiab suure pööningupealse, mis mahutab seitsmes laias voodis kuni neliteist sõpra. Suveaidas ööbijate jaoks on pesemisvõimalus lähedal asuvas hoones ning aida alumiselt korruselt leiate kaks üldkasutatavat tualettruumi.

Õhtuseks lõõgastumiseks leiab aidast  mõnusa katusealuse, mis sobib pisikesteks suvisteks koosviibimisteks ja pakub vajaduse korral peavarju nii päikese kui ka vihma eest. Suveaita ümbritseb mõnusate istumiskohtadega katusealune terrass.

Peremaja

al. 100 €/maja 2-le
220€/maja 9-l

Kahekordne peremaja ideaalne rahulikuks perepuhkuseks või romantiliseks ajaveetmiseks. Esimeselt korruselt leiab kööginurgaga elutoa, kus on võimalik kaminatule paistel keha ning hinge soojendada või kui sellest veel vähe, siis kütame kuumaks ka maja terrassil oleva kümblustünni. Teisel korrusel asuvad kaks magamistuba ja tualetiga vannituba. Ühe magamistoa rõdult avaneb imeline jõevaade. Elutoa lahtikäiva diivanvoodiga mahutab peremaja kokku kuni üheksa külalist.

  • Kogu Peremaja 2 – 9-le.
  • Kümblustünn
  • Grillimise võimalus
  • Konditsioneer
  • Kamin
  • Terrass

Peomaja

Peomaja on Uueda Puhkekeskuse üks esimesi hooneid, mis on sisse seatud kasutuseta jäänud vanasse heinaküüni. Hoone kõrge laega valge saal sobib suurepäraselt pulmade, tähtpäevade ja seminaride korraldamiseks. 

Kämpingud

15€/in.

Puhkekeskuse territooriumil on kokku seitse kämpingut. Kahest palkkämpingust leiab massiivsest palgist sisse ehitatud narivoodid, mis mahutavad kuni neli inimest. Öömaja leiab ka meie pisikestes, kuid tänapäeva nõudmistele vastavates, telki meenutavates kämpingutes. Kõik majakesed on varustatud elektrikütte , lugemislampide ning nutiseadme laadimise võimalusega. Kämpingud mahutavad kokku 18 külalist. Kämpingus ööbijad saavad kokkuleppel kasutada Peamaja pesemisvõimalust.

Telkimine/Karavan

al. 5€/in.
karavan 20€

Puhkekeskus asub 3,8 hektari suurusel, armastusega hooldatud alal, mis on kolmest küljest ümbritsetud Sauga jõega. Telgis ööbijate kasutada on kaks tualetti, mis asuvad suveaida külje all. Pesemisvõimalust pakume lisatasu eest.